Pack Master – Ambalaj Lazer Kesim

Pack Master – Ambalaj Lazer kesim Makinası

Flexo gibi kağıt, folyo üzeri baskıların teknolojileri artmakta ve baskı hızları konvensiyonel sistemlere göre tercih edilmeye başladı. Öncelikle ambalaj sektöründede en büyük sıkıntı ürün çok çeşitlenmesi ve adetlerin azalması. Buda imalatın konvansiyonel olarak yapılmasını maliyet ve teknik zorluklardan dolayı zorlaşmaya başlamıştır. Bundan dolayı hem az miktarda hem çok çeşitli ürünleri dijital baskılarda yapılabilmektedir. Aynı işi Pack Master Lazer sistemimiz ile kesim , perfore, mikro perfore,  pilyaj, ebatlama, ayıklama, lamine gibi işlemleri saatte 400 mm/ dk hıza kadar işlem yapabilmektedir.

Kolay açılır-kapanır ambalajlar, pencereli ambalajlar, kolay hava sirkülasyonu veya kolay nesef alan ambalajların hepsi yiyecek ve içecekler, sebzeler, kişiye özel ürünler ve hayvan gıdası pazarları için yenilikçi çözümlerdir.   Pack Master OEM CW tam çözümdür.  Sei Laser tarafından sektörün PE, PET, PP, Nylon, PTFE, Lamineli Film veya Kâğıt gibi ürünler üzerinde laser kesimi, laser delme, mikro ve makro delikler, laser çiziği gibi işlemleri için tasarlanmıştır.

İşlem (Web) Eni : 1800 mm kadar    • CW işlem hızı 400 m/dak kadar
• Çözücü ve Sarıcı modülü (opsiyondur)    • İşlem takip monitörü    • Hazır sistemler üzerine kolay entegrasyon

Icaro Yazılımı

Özellikle fleksıbıl ambalaj endüstrisi için SEI tarafından geliştirilen ICARO yazılımı, yenilikçi, kolay kullanımlı ve sezgiseldir. Kolay dosya aktarımı ve kolay parametre ayarlarına sahip olan çok özellikli ICARO yazılımı 100% SEI Laser firmamızda yapılmıştır. İşlem sırasında yapılan işi video kamera ile görüntülemekte mümkündür.

Kolay Entegrasyon

Pack master OEM CW ve Pack master OEM WD sistemleri, müşteride halen hazırda bulunan makinaların üzerine kolayca entegre edilir.  SEI Laser, kendi lazer teknolojisi ile küçük üretim yerlerinden, yüksek üretim yapan endüstriyel üretim hatlarına yaptığı entegrasyonlar ile tüm konuların tam teknolojik çözüm ortağıdır.