Flexi Blu Lazer

Sistem Konfigürasyonu FlexiBlu.800 – 230w :
Iscan 230w Laser Sistemi, Kırmızı Laser Pointer, Chiller Endüstriyel Su Soğutucu, Beam Expander (Laser Işın Demeti Uzatıcı), Duman Emiş Sistemi, Sabit ve Hareketsiz Kafa Yüksekliği, Standart Icaro Programı, Blu (Backlight Unit) Programı Dahildir, Sürekli Üretim İçin 2 Adet Sağ Sol Hareketli ve Alttan Vakumlu Herbiri Net 900x1600mm İşlem Alanlarına Sahip Masalar, Vakum Pompaları Dahil, Class1 Güvenlikli Kapalı Sistem.

Sektörler :
Blu (Backlight Display Panel) Üretimi, Led TV ve Bilgisayar Monitör Panel Üretimi, Dekorasyon Panel Üretimi (Pleksi, Ahşap, Deri…)

Piyasada pleksi noktalama olarak adlandırılan sistem açıklamak gerekirse: Flexi Blu lazer makinesi özel bir yazılım ile galvo lazer pleksi üzerine noktalar atmaktadır. Bu noktalar yanlardan pcb ile verilen lazer ışığı bütün pleksi yüzeyinden dağıtmaya yarar. Noktaların büyüklüğü ve yoğunluğu blu software tarafından oluşturulur. programda noktalama datası oluşturulurken pleksi kaç kenardan aydınlatılıacak ise buna göre noktalama datası oluşturulur. Daha sonra bu data saatte 33 m2 kadar üretim yapabilmenizi sağlar

LGP Panel Örnekleri