Lazer Sistemleri


Giotto Paper

Davetiye, Zarf, Etiket, Kağıt, Karton, Deri Kesimi Karartmadan Kesim ve Desen Yapan Laser Sistemidir Kağıt ve karton ürünlerini (Etiket, Davetiye, Diğer Kartlar gibi) laserle kesmek, delik açmak veya iz yapmak için dizayn edilmiştir. » Giotto Paper : Net 350x500mm çalışma ebadı, vakumlu ve duman emişli çalışma masası ve Giotto 3Axis 135watt laser sisteminden oluşmaktadır.

Devamı...

Giotto Shoes

Giotto 3Axis Laser Kesim ve Desen Sistemi; Ayakkabı, Deri, Aksesuar, Tekstil, Denim, ve Finisajda kullanılmakta olan laser sistemlerinde yeni moda “GIOTTO 3AXIS” laser sistemleridir. Deri keserken bıçak inceliğinde ve sarartmadan hem kesim yapabilir hem de desen kazıyabilirsiniz. Kazandıran en hızlı ve en güçlü laser sistemi olan Giotto 3Axis 612 modelini denemek için lütfen bizi arayınız.

Devamı...

BluOtto

Model : BluOtto-135
Tek Seferde Net Çalışma Ebadı : 1400  x 1400 mm
Saatlik Net Üretim Miktarı : 18  ~ 22 m2/saat
Laser Gücü : 135 watt (Nominal 160w)
Laser Çalışma Mesafesi : 600 x 600 mm > 800 mm
(Işın Çapı: 0,48mm) 1400 x 1400 mm > 1850 mm

Devamı...

BluScan

Model : BluScan-230
Tek Seferde Net Çalışma Ebadı : 2000 x 2000 mm
Saatlik Net Üretim Miktarı : 32 ~ 35 m2/saat
Laser Gücü : 230 watt (Nominal 280w)
Laser Çalışma Mesafesi : 700 x 700 mm > 1000 mm
(Işın Çapı: 0,35mm) 2000 mm x 2000 mm > 2850 mm

Devamı...

Giotto Wood

Mobilya ve Ahşap Yüzey Motifleme Laser Teknolojisi; Giotto Wood laser sistemi; mobiya sektöründe hem yüzey motifle melerinde hemde aksesuar yapımında kullanılan dünyanın en hızlı ve performanslı laser sistemidir. Giotto Wood ile kendinize özgün tasarımlarınıza kendinize özgün desenlerinizi uygular ve kullanma şansını yakalarsınız. Giotto Wood; kaplamalı veya kaplamasız, boyalı veya boyasız, mdf, sunta lam, lake…

Devamı...

Giotto Gun

Sınıfında Dünyadaki En İyi Laser Sistemidir Giotto Gun model laser işleme sistemi; geleneksel masa tipi laserlere oranla ortalama 12 kat daha hızlı ve 15 kat daha fazla üretim kapasitesine sahip olan ve Dünyaca ünlü birçok Tüfek markalarının kendilerinde veya fason imalatçılarında olan ahşap işleme laser sistemidir. Yakmadan, karartmadan, hızlı ve çok üretim yapar.

Devamı...

Label Master

Label Master, etikette ve flexible ambalajda rulodan ruloya en profesyonel ve komple çözüm sunan die-cut ve etiket laser konverting sistemidir. Sınıfının en yüksek performanslı ürünü olan Label Master dakikada 60 metreye kadar üretim yapar. Sistem kendi başına mükemmel çalışabildiği gibi isteğe bağlı opsiyonel istasyonlar da eklenebilir (kalite kontrol, flexo, varak baskı gibi).

Devamı...

Flexi Blu Lazer

Flexi Blu Lazer Sistem Konfigürasyonu FlexiBlu.800 – 230w : Iscan 230w Laser Sistemi, Kırmızı Laser Pointer, Chiller Endüstriyel Su Soğutucu, Beam Expander (Laser Işın Demeti Uzatıcı), Duman Emiş Sistemi, Sabit ve Hareketsiz Kafa Yüksekliği, Standart Icaro Programı, Blu (Backlight Unit) Programı Dahildir, Sürekli Üretim İçin 2 Adet Sağ Sol Hareketli ve Alttan Vakumlu Herbiri Net…

Devamı...

Matrix Giotto Lazer

Matrix Giotto Lazer Tekstilde ve Deride “Rulodan Ruloya” Laser Desen ve Kesim Sistemi Geleceğin Teknolojisi, Yüksek Performans ve Üretim Gücü; Matrix Laser, profesyonel ve seri üretim için dizayn edilmiş, büyük alanda daha güçlü ve daha hızlı laser kesim ve desen işlemi yapabilen geleceğin teknolojisini bugünden sunan sistemdir.

Devamı...

Matrix Blu Lazer

Matrix Blu Backlight Display Panel Üretim Sistemi

Devamı...