Giotto Servis

Giotto Lazer Teknik

SEI Lazer Türkiye olarak 25 yıllık sektör tecrübesi, yetişmiş personel desteği ile tüm Türkiye’nin tüm bölgelerinde ve Yurt dışında servis hizmeti vermektedir. İstanbul için her gün İstanbul dışı 2. gün servis garantisi vermekteyiz. Kısa sürede onarılmayan giotto lazer modellerimizde yerine muadil makine vererek müşterilerin iş kaybını önlüyoruz. Stoklarımız da yedek parçaların çoğu bulundurulmaktadır.

Rofin RF Tamiri : Yaklaşık 1,5 yıldır Rofin Sinar RF power parçalarının tamirini yapabilmek için özel cihazlar ve RF mosfet leri stoklamaktayız. Arıza durumunda 2 iş günü içinde onarım yapılmaktadır.

Rofin Lazer Tüp Tamiri: elbetteki lazer tüp leride arıza yapmaktadır. Özellikle bağlantı apar-atları ve haberleşme ünitelerinde arıza olması durumunda onarım yapılabilmektedir.

Galvo Kafa Tamiri : Galvo kafalarda galvo motor, galvo driver, birde tüm galvo driver larını, beam expander, shutter motor  ünitelerini kontrol eden bir kart daha vardır. Hali hazırda tamamının hart onarımlarını yapabilmekteyiz. Ayrıca ağır hasarlı elektronik kartlarda değişim yapılmaktadır ve stoklarımızda mevcuttur.

Beam Expander : genellikle giotto 612 model ve öncesi modellerinde lineer beam expander kullanılmış ve uzun süre sonrası değişim gerekmektedir ve stoklarımızda mevcuttur.

Ayna ve mercek : stoklarımız da ayna ve mercekler tüm modellerimizde mevcuttur. Cihazın auyna ve mercekleri cihazın sağlıklı ve performanslı çalışması için önemlidir. sık sık temizlenmesi gerekmektedir.

Hizmet verdiğimiz lazer makinalarımız

Mercury Lazer

Giotto Lazer

Iscan Lazer

Personel Bravo

NRGL lazer

Yukarıdaki cihazların tamamı italyan sei lazer ürünüdür.