Giotto 3 Axis Lazer

Giotto 3Axis 612″ En İyisi çünkü üretiminde kullanılan her parçanın en iyi ve son teknoloji olması, büyük bilgi, tecrübe ve arge ile yapılmasından kaynaklanıyor. Müşterilerin öncelikle istedikleri daha çok üretmek ve daha fazla performanstır. Herkes işinde başarılı olmak ve kazanmak ister, bu durumda “Giotto 3Axis Laser Sistemi” imalatcıların isteklerini tamamen cevaplamaktadır.

Devamı...

Lazer-3

Bar kodlama ve markalama piyasaları son zamanlarda çok büyük artış göstermiştir. Bu artan ihtiyaç birçok endüstriyel üretimin takibi ve kolay etiketlenmesi proseslerinin artışından da kaynaklanmıştır. Firmamız, bu artan ihtiyaçı LASER3 (laser cube) ile karşılamaktadır. Laser Cube 1064nm infrared dalga boyunda çalışan, uzun ömürlü DPSS teknolojisini kullanan en yeni laser markalama sistemidir.

Devamı...

I-Scan Lazer

Geleceğin Teknolojisi, Yüksek Performans ve Üretim Gücü; I-Scan Laser, kardeşi olan Giotto 3Axis modelinin daha performanslı olanı daha büyük alanda daha güçlü ve daha  (neredeyse masa tipi laserler kadar) ince kesim yapabilen modeldir. Giotto 3Axis modelinin verdiği ışın kalınlığının aynısını iki kat daha büyük alanda verir.

Devamı...

Giotto 2 Axis Lazer

Giotto 2 Axis lazer sistemi, üretiminde kullanılan her parçanın en iyi ve son teknoloji olması, büyük bilgi, tecrübe ve arge ile yapılmasından kaynaklanıyor. Müşterilerin öncelikle istedikleri daha çok üretmek ve daha fazla performanstır. Herkes işinde başarılı olmak ve kazanmak ister, bu durumda “Giotto 2Axis Laser Sistemi” imalatcıların isteklerini tamamen cevaplamaktadır.

Devamı...

Giotto 2 Axis Yag Laser
Giotto 2 Axis Yag Laser

Giotto 2 Axis Yag Laser

Devamı...