Denim Bıyık, Zımpara, Yıpratma

[rev_slider alias=”denim”]

Denim Bıyık, Zımpara, Yıpratma

Gitto Galvo Denim Lazeri 150×150 cm geniş ebat çalışabilmesi ile tek sayfada 4 pantolon aynı anda işleyebilir. Burada önemli konu tüm çalışma alanında aynı hassasiyet ile çalışabilen dünyanın tek cihazıdır. Işın çapı çok ince olmasından dolayı ve çalışma hızı 60.000 mm / Sn hızla çalışabilen giotto denim çok yüksek kaliteli desen, resim, ve kazımaları kısa zamanda üretim yapabilme yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda giotto denim makinesi ile jakron, etiket, kemer imalatı da yapabilirsiniz.

Giotto Galvo Lazer ile denim sektöründe yaklaşık 10 yılın üzerinde Türkiye’de Giotto Lazer ve Giotto Denim modellerinin satışını yaptık. Yeni çıkan sei lazerin ürünü olan flexi denim ile üretiminiz artmaktadır. Kuru işlem artık tamamen lazer ile yapılmaya başlayacak

Gioot denim lazer 150(200)watt galvo lazer ile günlük 1000 ila 200 adet yıpratma, iğne kırığı, falçata gibi işlemlerinizi çok rahat üretimini yapabilmektesiniz. Eger giotto denim 230 yada 400 watt modeli tercih ederseniz günlük üretiminiz yaklaşık 2000 ila 4000 adet arasında rodeo, bıyık, zımpara, desen kazıma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tüm denim yıkamacı ve üreticilerin ihtiyacı olan giotto galvo lazerler artık yeni nesil serisi ile hizmetinizde.