Galvo lazer Necati Sarıkaya

Galvo lazer Necati SARIKAYA yaklaşık 19 yıldır galvo lazer satış ve hizmet vermektedir.

İlk yıllarda lazer teknolojisi sektörde neredeyse hiç kullanılmıyordu. Firma GGC firmasının mümessili olmasından dolayı düz masa lazer kesim makinaları satış ve servis hizmetini vermekteydi. 1999 yılında ilk sei lazer makinası satışı gerçekleşmiştir.

Genellikle kozmetik sektöründe pleksi stand imalatında kullanılan 25watt 45x60cm GGC lazer pro modelleri o günkü teknolojide çok iyi cihazlardı. Aynı yıllarda italyan SEI SPA firmasının distribütörlüğünü alarak AVEA ETUM firması ile galvo lazer teknolojisini Türkiye ile tanıştırdı. Mercury ve NRGL endüstriyel kesim makinesi olarak büyük reklam firmalarda üretim makineleridir. Necati SARIKAYA Galvo lazer ile ilgili italyan firmadan teknik eğitimler alarak servis hizmetini vermeye başlamıştır. Giotto Galvo lazerler makineleri ilk zamanlarda sadece markalama ve promosyon sektöründe kullanılmaya başlamıştır. Kesim amaçlı ilk  giotto galvo lazer makinesi Merve Lazer olarak hala hizmet veren fason lazer firmasına  satılmıştır. İlk zamanlarda nakış firmaları kumaş aplike kesmek amaçlı kullanılmaya başlamıştır. Takibinde Zeytinburnu bilindiği üzere 2002 yıllarında deri konfeksiyon imalatı yoğun olan dönemde deri finisaj firmalarında kullanılmaya başlanmıştır. Necati SARIKAYA servis hizmeti verirken satış yapmaya başlayarak 2012 yılında satış müdürlü görevini bırakıp İtalyanSEI SPA FİRMASININ giotto galvo lazer ve NRGL ve  MERCURY lazer kesim makinaları satış yapmaya başlamış ve halen LAZER teknolojileri konusunda aldığı eğitim ile Türkiye’de en tecrübeli isim olarak bilinmektedir. Halen AVEA ETUM firmasında SATIŞ MÜDÜRÜ olarak görev yapmaktadır. Çalışma süresince değişik sektörlerde 100 lerce giotto galvo lazer ve lazer kesim makinesi satışı yapmış ve servis hizmeti vermiştir. Bir çok kurumsal firmaya otomasyon ve arge yapılmıştır.

Giotto galvo lazer makineleri

Ayakkabı & Terlik

Mobilya & Ahşap

Nakış & Konfeksiyon

Promosyon & Hediyelik Eşya

Cam & Ayna

Lgp Panel & Led Panel aydınlatma

Matbaa & Davetiye

Otomativ & Yan sanayi

Silah Ahşap Dekor

 

https://www.necatisarikaya.com/urunler/galvo-lazer-makinalari/

2018 yılında sei firmasının full otomasyonlu matbaa ve ambalaj  makinelerinin tanıtım ve satışı sürmektedir. Tabii ki otomasyonsuz standart giotto lazer satış ve hizmetleri verilmektedir.

Ayrıca sektörde yıllardır hizmet vermesinden dolayı 2. el galvo lazer makinalarınızın satışını yapabilmektedir. Teknik servis olarak giotto galvo lazer makinelerinin tamir onarım hizmeti firma olarak yapmaktadır. ikinci el Galvo lazer makineleriniz alım ve satımı için lütfen irtibata geçiniz. Cep :05337133444

 

Necati SARIKAYA

Giotto Galvo lazer üzerinde yüksek eğitim alarak Türkiye’de konusunda sektöre önderlik etmektedir. Cihazları arge çalışmalarını ve yeni sektör senkrenizasyonunu yapmaktadır.