Galvo Lazer Makina

galvo lazer satılık

GALVO LAZER MAKİNA 0533 713 34 44

Galvo lazer makine alacaksanız yapacağınız işi çok iyi tespit etmeniz gerekir. Galvo lazerler genellikler markalama amaçlı aranmaktadır. Giotto galvo makinesi 2002 den bu yana sektörde kullanılmaktadır. Giotto 3 axis 608, Giotto 3 axis 609, Giotto 3 axis 612 ve son olarak Giotto 3 axis 615 olarak SEI Lazer sırasıyla galvo lazer makine modellerini piyasaya sürmüştür. Elbet teki tüm modeller kesim yapmaktaydı ama kesim kaliteleri ve performansları  her yeni model daha iyi performans göstermekte. SEI Lazer firmasının icadı olan galvo lazer makinaları hızla bir çok sektörde kesim ve markalama amaçlı kullanılmaktadırlar.

GALVO LAZER MAKİNA

Giotto Galvo lazer modelleri ilk çıktıklarında 70×70 cm ebatlarında deri, kumaş gibi ince malzemeli kesebilmekteydi. Giotto 3axis 609 dan sonra daha kalın malzemeli kesmeye başladı. Özellikle giotto 3 axis 612 ve giotto 3 axis 615 modelleri ahşap lazer kesim hızlı ve kaliteli bir şekilde yapabilmektedir. Giotto 3axis lazerler hep hızlı markalama hemde kesim yapabilme yeteneği vardır. Fakat SEI Lazer firmasının I scan galvo lazer teknolojisi gerçekten çok ileri teknoloji ile yapılmış ve geleceğin lazer teknolojisidir. I scan neredeyse 150×150 cm ebatta tüm kumaş ve deri modellerini kesebilmekte, ahşap ve daha kalın malzemeleri ise 100×100 cm ye kadar kesebilmektedir.

SEI Lazer Iscan

Sei lazer firması galvo lazer makinası olarak bir çok uygulamaya geri galvo lazer modelleri vardır. Flexi denim , Flexi wood , Flexi Blu gibi modeller otomatik tablo hareketi ile üretimde hem çok daha geniş ebat hem de çok daha performanslı kullanılmış olur.

Flexi Denim Lazer : Denim kot sektöründe kullanılan çok hızlı kot taşlama, kot zımpara, kot zımpara gibi işlemler yapmaktadır.

Flexi Wood Lazer : Mobilya sektörü için üretilmiş bir lazer sektörüdür. Ahşap lazer oyma , ahşap lazer işleme , ahşap lazer yakma , akşap lazer gravür gibi ahşap süsleme yapabilen bir lazerdir.

Flexi Blu Lazer : Aydınlatma ve reklam amaçlı üretilmiş bir lazerdir. LGP aydınlatma panelleri, led panel, light box gibi ışıklı reklam panoları imalatında kullanılmaktadır.

Detaylı bilgi için ana sayfadan makinaları inceleyiniz lütfen 0533 713 34 44

Share