Etiket kesim makinası

ETİKET KESİM MAKİNASI

Dünyanın en büyük lazer üreticisi olan İtalyan SEİ Lazer firmasının ürettiği dijital lazer etiket kesim makinası satışa sunulmuştur.

Bilindiği üzere artık adetler azalmakta ve çeşitlilik artmaktadır. Bundan dolayı bıçaksız etiket kesim makinesi ön plana çıkmıştır. Labelmaster etiket kesim makinamız LABELMASTER, teknik olarak sofistike ve karmaşık “delici” / kesim, yarım kesme, işaretleme, seri numaralama, mikro delme ve etkileyici bir iş akışı sağlar. LABELMASTER, fleksografik baskı istasyonu, sıcak ön pres istasyonu, mekanik delme istasyonu veya vernikleme istasyonu gibi ileri işlemler için çok sayıda seçenekle don atılabilir ve bu nedenle kendisini profesyonel etiket üretimi için modern, esnek ve güçlü bir işleme merkezi olarak sunar.

Matbaa firmaları eskisi gibi bir çok makine ve personel bulundurmaksızın bir etiket baskı makinası ve bir etiket kesim lazer makinesi ile etiket üretimi yapılabilmekte. Hp indigo gibi bir flexo baskı dijital matbaa baskı makinesi ve yanında mutlaka Labelmaster  rulo (bobin) etiket kesim makinası yeterli olacaktır. Die Cutting, Finishing, Barcode, QR code, Flexo,

Kullanılabilir Materyal :  Kağıt, PET, PP, BOPP,

Sektörler : Paketleme ve Etiket

Üretim Kapasitesi : 100 metre /dak. (4 lazer kafa)

Yazılım : ICARO proprietary software

Endüstri 4.0 standartları : full digital workflow integration