X Type Laser

● Bilinen motorlar mevcut değildir; Dört tarafta (her eksende iki adet) yüksek torlu ve hızlı dört adet manyetik (lineer) motor bulunmaktadır. ● Kafayı hareket ettiren sistem bilinen kayış ve zincir değildir; onun yerine iki adet çok hafif fiber karbondan yapılmış taşıyıcılar vardır. ● Kolay malzeme yüklemek için masa ileri ve geri hareketlidir. ● Daha uzun malzemeler için ön ve arka bölümler açılabilir. ● Kalın malzemeler veya düz olmayan üç boyutlu kesimler için masa aşağı yukarı hareketlidir. ● Bilinen maksimum değerlere göre; çok hızlı, yüksek torklu, çok ince ve detaylı kesimler ve kazımalar yapar. ● Opsiyonel metal konveyör taşıyıcı band takılabilir. ● Masa ve band sürekli alttan vakum emişlidir. ● Opsiyonel projektör görüntüleme ve yerleştirme sistemi takılabilir. ● Röleli hava üfleme sistemi mevcuttur. ● Opsiyonel çift masa takılabilir. ● Tamamen Class 1 kapalı ve güvenlikli sisteme sahiptir. ● Icaro software (cam) hem çizgisel hem de resimsel her dosya ile çalışır. ● Opsiyonel poza tanıma sistemi kamerası takılabilir. ● Opsiyonel 360 derecelik döndürme aparatı takılabilir.

Sektörler : Pleksi Kesimi, Ahşap Kesimi, Blu Uygulaması, Ambalaj Kesimleri, Ayakkabı, Deri Konfeksiyon, Kemer, Saraciye, Deri ve Kumaş Aksesuar, Nakış, Taş Kalıbı ve Benzer Ürünlerin Kesimi, Kağıt ve Davetiye Kesimi..

Özellikle, uğraştırıcı ve düşük üretim gücündeki mekanik rulo veya tabaka deri yerleştirme ve kesim makinalarının yerine (comelz, teseo, atom, elitron) düşünülen konveyörllü X-Type modeli sorunsuz ve yüksek üretim gücüyle yıllarca hizmet verecek yeni teknoloji olarak kullanılır.

Net Kesim : 100 x 70 cm

Makine Eni x Boyu : 216 x 159 cm

Makine Yüksekliği : 134 cm

Masa Yüksekliği : 80 cm

Net Kesim : 160 x 100 cm

Makine Eni x Boyu : 276 x 184 cm

Makine Yüksekliği : 134 cm

Masa Yüksekliği : 80 cm

HIZ, HIZ VE HIZ. DÜNYANIN EN HIZLI MASA TİPİ LASER SİSTEMİDİR. PATENTLİ DİZAYN !

Laser Güçleri : 135watt (160) – 230watt (280) – 350watt (400) – 400watt (450)

Laser Üreticisi :  Rofin (Almanya) Co2 Laser

Tahmini Laser Ömrü : 10 Yıl (8 saat / gün)

Masa Hareketi ve Lens : 170 mm – Lens 5” inch

Mekanik Hassasiyet : < 0,01 mm

X-Y aks Hassasiyeti : 0,002 mm

Maks. Kesim Hızlanması : 60 m/s2

Çizgisel Kesim Hızı : 4000 mm/s

Resimsel Hız  Y Aks : 4000 mm/s

Resimsel Hassasiyet : 1200 dpi

Resimsel Gri Seviye : 256

Interface Programı : Icaro Software Windows 7 Altında

Çizgisel Formatlar : .dxf; .plt (hpgl); .ai; .eps; .pdf;

Resimsel Dosyalar : .bmp; .jpg; .tiff; .wmf; .pcd; .pnt; .pcx;