Nrg Laser

MÜKEMMEL FİYAT PERFORMANSLI ORANLI BÜYÜK EBATLI PROFESYONEL KESİM VE MARKALAMA LASER SİSTEMİDİR. Endüstriyel Üretimin Ekonomik Adı; NRG Laser;

Pleksiglass, Plastik, Ahşap, Deri, Kumaş, Teknik Malzemeler Gibi Değişik Sektörlerde Kesim ve Markalama Çözümü Sunan Mükemmel Sistemdir. NRG (Enerji) performans ve fiyat oranının bir arada toplanan en iyi ve kaliteli laser kesim sistemidir. Kesim ve kazıma işlerinde kullanılan, ham veya işlenmiş tüm Plastik, Pleksiglass, Ahşap, Deri, Kumaş gibi malzemelerle çalışan büyük ebatlı laser sistemidir. Yüksek Dimamik ve Performans; X ve Y eksenlerinde dijital kontrollü 4 adet güçlü ac servo motorlar (X ekseni 04 TW fırçasız motorlar, Y ekseni 1 TW fırçasız motorlar). Kesim kafası Z ekseninde aşağı yukarı motorlu hareketli olup, temiz kesimler için hem basınçlı hava üfler hem de vakum yaparak çıkan dumanı ve tozu alır. Çalışma masası yansımaları önleyen kömürleştirilmiş alüminyum kare petek masa olup, alttan mükemmel vakum emiş için dizayn edilmiştir. ”Icaro” software (cam) hem çizgisel hem de resimsel her dosya ile çalışır.

Net Kesim : 160 x 100 cm

Makine Eni x Boyu :238 x 176 cm

Makine Yüksekliği :120 cm

Masa Yüksekliği :80 cm

Makine Ağırlığı :670 kg

Net Kesim : 160 x 200 cm

Makine Eni x Boyu :238 x 276 cm

Makine Yüksekliği :120 cm

Masa Yüksekliği :80 cm

Makine Ağırlığı :1.100 kg

Net Kesim : 200 x 300 cm

Makine Eni x Boyu :238 x 377 cm

Makine Yüksekliği :120 cm

Masa Yüksekliği :80 cm

Makine Ağırlığı :1.250 kg

Laser Güçleri : 135watt (160) – 230watt (280)
Laser Üreticisi : Rofin (Almanya) Co2 Laser
Tahmini Laser Ömrü : 10 Yıl (8 saat / gün)
Kafa Yüksekliği ve Lens : 70 mm – Lens 5” inch
Mekanik Tekrar Hassasiyeti : < 0,05 mm
X-Y aks Hassasiyeti : 0,002 mm
Maks. Kesim Hızlanması : 20 m/s2
Maks. Çizgisel Kesim Hızı : 2000 mm/s
Maks. Resimsel Hız Y Aks : 2000 mm/s
Maks. Resimsel Hassasiyet : 1200 dpi
Maks. Resimsel Gri Seviye : 256
Interface Programı : Icaro Software Windows 7 Altında
Uyumlu Çizgisel Formatlar : .dxf; .plt (hpgl); .ai; .eps; .pdf;
Uyumlu Resimsel Dosyalar : .bmp; .jpg; .tiff; .wmf; .pcd; .pnt; .pcx;

Broşür (PDF)    ● Video

NRGL LAZER SATIŞ DETAY 0533 713 34 44

NRG LAZER

BÜYÜK EBATLI PROFESYONEL KESİM VE MARKALAMA LAZER SİSTEMİDİR.

Masatipi Lazer Sistemleri

● Pleksiglass, Plastik, Ahşap, Deri, Kumaş, Teknik Malzemeler Gibi Değişik Sektörlerde Kesim ve Markalama Çözümü Sunan Mükemmel Sistemdir. ● NRG (Enerji) performans ve kaliteyi bir arada toplayan lazer kesim sistemidir. ● Kesim ve kazıma işlerinde kullanılan, ham veya işlenmiş tüm Plastik, Pleksiglass, Ahşap, Deri, Kumaş gibi malzemelerle çalışan büyük ebatlı lazer sistemidir. ● Yüksek Dinamik ve Performans;  X ve Y eksenlerinde dijital kontrollü güçlü ac servo motorlar mevcuttur. ● Kesim kafası Z ekseninde aşağı yukarı motorlu hareketli olup, temiz kesimler için hem basınçlı hava üfler hem de vakum yaparak çıkan dumanı ve tozu alır. ● Çalışma masası yansımaları önleyen kömürleştirilmiş alüminyum kare petek masa olup, alttan mükemmel vakum emiş için dizayn edilmiştir. ● ”Icaro” software (cam) hem çizgisel hem de resimsel her dosyalar ile çalışır. ● Mekanik ve ışınsal güvenlik sensörleri ve bariyerleri ile iş kazalarını önler.

aaetum SEI Lazer Türkiye

NRGL LAZER KALIN PLEKSİ KESİM VİDEO

NRGL LAZER 8 MM MDF AHŞAP KESİM VİDEO