Lazer Kesim Makinası

Lazer Kesim makinası

Sei Lazer Kesim Makinesi; NRGL v300 modelimiz ile 150×220 cm ve 200x320cm ebatları ile pleksi, ahşap, pvc, plastik, deri, branda, folyo, keçe, kumaş vb gibi ametal olarak tanımlanan birçok malzemenin kesiminde çok kaliteli ve çok hızlı olarak kullanılmasını sağlar.

NRGL v300 ile 40 mm kadar pleksi akrilik kesimi yapılabilmektedir. Burada önemli olan pleksi kesiminde çok kaliteli ve dik olarak kesebilmesidir. NRGL lazer kesim makinesi 8G lik 5 adet ac servo motor teknolojisi ile çok hızlı kesim yapabilmektedir. Burada muadil makinalara oranla %200 ‘e kadar daha hızlı kesim yapabilmemizi sağlar. Özel nozzle teknolojisi ile çok kaliteli kesim yapabilmekte, orantılı hava valfi ile istenilen hava miktarı programsal olarak kontrol edilebilmektedir. Kesim yapacağınız malzemeye göre 3,75 ”, 5 ” 7,5” lens seçenekleri ile kaliteli ve dik kesim yapabilme yeteneğine sahipsiniz. Cihaz yüksek güvenlik sistemi ile donatılmış olup operatör kazalarını önler, yangın çıkması durumunda otomatik durduran sistemler ile donatılmıştır.

Mercury V500  Lazer kesim makinemiz ise hem metal hem ametal olan tüm malzemeleri yüksek hassasiyette kesmenizi sağlar. Bu cihaz tamamen yüksek performans için dizayn edilmiş bir model olup. Döküm konstrüksiyon ile ağır bir yapıya, kullandığı motor sistemi manyetik sistem (lineer motor) ile sn 20 m/sn  hızlara ulaşabilmektedir. Bu cihaz light box , pleksi stand, fason lazer kesim için mükemmel bir çözüm olacaktır.