Giotto Plus Galvo Lazer

Giotto Plus Galvo Lazer Makinesi; 50 mm aynalar ile V300 ve V500 modelleri ile kaliteli kesim ve hızlı markalama amaçlanmıştır.

Giotto galvo lazer makinelerinin son serisi olan bu model. Yeni nesil teknoloji ile üretilmiş son nesil galvo lazer serisidir. Yine 4 axes olup. Manyetik galvo sistemi ile çalışıyor olması nedeni ile çok hızlı markalama yapabiliyor olmasıdır. Açılı olan kesimlerde ve markalamada hızlanma ivmesi çok yüksek olmasından dolayı hem yüksek üretim kapasitesine, hem de çok kaliteli ışın kalınlığı anlamına gelmesidir.

Ayakkabı , Terlik, Çanta sektöründe giotto plus galvo lazer mükemmel sonuç vermektedir. tek seferde 140×140 cm çalışma alanı ile metraj kumaş ve deri kesim ve işlemede mükemmel bir sonuç almanızı sağlar.

Mobilya ve Ahşap sektöründe  ise  giotto plus galvo lazer kuvvetli ve ışın netliği sayesinde geniş markalama, yakma, kesme, işlerinde net çözüm olacaktır.

Matbaa ve Kağıt, Karton sektöründe ise giotto plus galvo lazer bıçak kesim kalitesinde hiçbir kararma olmadan kesim yapmanıza yarayacaktır.

Tekstil Kumaş ve beden kesimi için giotto plus galvo lazer vazgeçilmez bir ürün olacaktır. Geniş beden , etek, pantalon gibi kesimli veya lazer baskılı işlerinizi tek seferde yapmanızı sağlar.

Etiket  sektöründe ise giotto plus galvo lazer 140 cm rulo bazında tek seferte kesim ve markalama yapmanızı sağlar

Giotto Plus Galvo Lazer