Galvo lazer nereden alınır

Galvo lazer almak istiyorsanız mutlaka bu makaleyi okumalısınız

Galvo lazer nereden alınır sorusuna sektörün 19 yıllık tecrübemiz ile doğru yönlendirmek isterim?. öncelikler galvo lazer almadan önce kesin ihtiyacınızı belirlemeniz gerekir. galvo lazerler çok değişikli gösterir, 2ax, 3 ax, 4ax , çalışma alanı, otomasyonu vb gibi farklılık ları çok iyi analiz etmemiz gerekir. Galvo lazer makinesi konusunda 14 yıllık servis yöneticiliği, 5 yıldır satıi yöneticiliği yapmış olmamın getirdiği tecrübeleri sizinle paylaşmak isterim. Galvo lazerde sektörler makinanın konfigüre edilmesinde çok etkendir. Alacağınız makine fason olarak dışarıya hizmet mi verecek yada bu kendi işinizi mi yapacak? fason çalışacak ise lokasyon çok önemli ? hedef kitle makine için kon-figüre edilmelidir.
sizlere galvo lazer sektörlerini sıralarsak.
1. Galvo lazer ahşap mobilya
2. Galvo lazer deri ayakkabı
3. Galvo lazer cam ayna işleme
4. Galvo lazer denim kot kuru işlem
5. Galvo lazer kumaş , lazer kesim elbise
6. Galvo lazer davetiye, kağıt dekorasyon, şekilli kağıt kesim
7. Galvo lazer promosyon
8. Galvo lazer hediyelik eşya imalatı
9. Galvo lazer mermer granit üzeri desen markalama
10. Galvo lazer 3 Boyut lamba imalatı
11. Galvo lazer LGP panel, pleksi noktalama, aydınlatma
12. Galvo lazer delik delme, perfore , filtre imalatında
13. Galvo lazer transfer baskı, hologram, flex, flok folyo kesim baskı
14. Galvo lazer deri ve karton etiket imalatında
15. Galvo lazer silah sanyinde kullanılmaktadır.

yukarıdaki sektörlerden hangisini yapacaksanız alacağınız makine özellikleri, lazer gücü değişmektedir, sizlere soracağımız sorulara net cevap almamız durumunda sizlere doğru yatırım kararı verdirebilir iz. Giotto galvo lazer Türkiye’de 600 adet civarı satışı yapılmış ve bu sektörlerin tamamında kullanılmaktadır. Şunu ifade etmek isterim İtalyan giotto galvo lazerler ışın kalitesi, stabilizesi, uzun ömürlü çalışması, kalite markalama yapabilmesi, geniş ebat çalışabilmesi gibi özellikleri ile sektörün tek tercihi olmuştur. Sei lazer İtalyan bir firma olup bu kategori dünya lideridir.

Galvo lazer alırken nelere dikkat edilir?
Galvo lazerin fiyatını ne belirler?

Dünya Literatüründe fiyat analizi için yapılacak puanlama aynen aşağıdaki gibidir.
% 40 Lazer kaynağı
% 40 Optik Teknoloji
% 20 Yazılım ve Elektroniktir.
————————————————
% 100 Galvo lazer puanlaması, doğru karar!

– %40 nı Galvo lazerin kullandığı lazer kaynağı. Lazer kaynağı metal lazer ve rf ile çalışması önemlidir. Lazer kaynaklarında başlıca Rofin 40 puan Synrad 30 puan,Coherent 25 puan, üniversal 25 puan gibi markalar bulunmaktadır.

%40 Optik teknoloji : Burada kullanılan optik teknolojisi galvo lazerin can alıcı noktasıdır. Optik kalitesi çok derin farklılıklar olacaktır. optiğin geçirgenliği, direnci, kaplaması, kaplama süresi, ağırlığı fiyatı çok etkiler. Ayrıca galvo lazerlerde kullanılan optik bloklarda cihazın çalışma amacına göre 2 ila 7 adet arasında değişir. hatta bu merceklerin bazıları statik bazıları dinamik olarak kullanılır. Burada optiklerin pozisyonu mükemmel bir fizik ve matematiksel hesaplama ile doğru pozisyon lanmış olması gerekir. Bilindiği üzere optik bloklarda hareketli mercekler vardır. 3 ax makinelerde 1 adet hareketli mercek vardı. Yeni modellerde ise 2 adet hareketli mercek bulunmaktadır. Beam expander olarak adlandırılan bu mercekler geniş ebat lazerin çalışmasına olanak sağlar.

%20 yazılım ve elktronik ise hassasiyet ve optimal çalışma için çok önemlidir. Giotto galvo lazer yazılımı olan icaro mükemmel bir cam programıdır. Lazer tetiklemesi mükemmel olduğundan lazerin başlangıç değerlerini çok iyi kontrol edebilir ve markalama da bu sayede net kazımalar yapar. Oprimizasyon yaparak işin en kusa sürede çalışmasını sağlar.

 

galvo lazer kesim,
galvo lazer ahşap,
galvo lazer deri,
galvo lazer makinası,
galvo lazer markalama,
galvo lazer kumaş,
galvo lazer kot,
galvo lazer nedir,
galvo lazer fiyatları,
galvo lazer nereden alır,
galvo lazer satılık,
galvo lazer video,
galvo lazer makina fiyatları,
galvo lazer ahşap markalama,
galvo lazer giotto,
galvo lazer 2 el,
galvo lazer makinesi,
galvo lazer izmir,

www.galvolaser.com
www.giottolaser.com
www.seilazer.com
www.fasonlazerci.com
www.galvolazer.tv
www.galvolazerahsap.com
www.galvolazermakine.com
www.giottolazergalvo.com

Galvo lazer nereden alınır?