Galvo Laser

“Why GALVO LASER” We can say this for those who have not experienced laser production before; In short, each part and technology used in production is the best and latest technology and it is made with great knowledge, experience and arge. Especially those who are in production are primarily producing and performing more than they desire. Everyone wants to be successful in their own business and gain more, in this case the “Giotto 3Axis Laser System” fully responds to the requests of the manufacturers. The newly developed Giotto 3Axis 609 has 50% higher performance than the previous model. Despite the fact that the Giotto 3Axis Laser models currently in use are far superior to the closest similar product, the 609 Series, developed by Sei Spa, which pursues higher performance for continuous production, has even surpassed itself with unmatched features that the likes can not even imagine.

In order to give more detailed information to the users who use laser in production before; We can collect them briefly under the following headings:

Giotto 3Axis Head System:
All mechanical and electronic design is done by SEI Spa with the industry’s most advanced experience and knowledge. New 615 model giotto galvo lasers for about 1 year 4 axis
. In this view, it is possible to make clear cutting and marking with wider beam in wider sizes.

1. Fastest Head: How much time or how many more pieces will you earn per day if you gain at least 1 second in a piece with a total duration of 8 seconds? You can produce up to 3 hours a day or 1350 parts more.

2. Largest Titanium Mirrors: The new version is made of titanium mirrors with large surface finishes. Therefore, even the furthest part of the material provides the thinnest beam of light. Although titanium mirrors are large, they are very light and do not lose anything from their speed.

3. Largest Working Area: The system can cut and mark both within 1600x1600mm as a whole. Changing the working area is only automatic by pressing a key from the computer (program). (Like other systems, the lens does not need to be replaced)

4. Most Slender Beam: (Attention) There are four beam modes according to the type of material and work being done. The thinnest beam is 180 microns (1000 microns = 1 mm) and 1100 microns at the farthest site.

5. Actual Three Dimensional (Linear Beam Expander Module): Module that does not change the beam thickness in real 3 dimensions or in other words, adjusts itself to the distance in terms of the distance in millimeters (linear magnetic motor) (beam expander module) Extension module.

6. Net Beam Thickness anywhere in the material: With the above module, the thickness of the laser beam will be clear and cut everywhere.

7. Automatic Power Switching According to Cut Distance: With the new system (only available on the Giotto 609), the beam power at the nearest distance automatically adjusts the beam power at the farthest distance and you will get excellent results especially on thick cuts.

8. Automatic Head Heat Control: The head and body are made of special alloy, long hours by working the booth to absorb the heat by radiating the entire body and heat distribution, without losing power and performance 24 hours 365 days continuously.

Special Laser Power Unit:
SEI SpA uses the German Rofin brand, the world’s undisputed best, most gentle and trouble-free laser source, as the laser power unit. According to the latest figures, 33% of Rofin’s production is taken by SEI Spa. As a result, this creates special conditions for SEI SpA:

1. SEI Spa; Provides 2 Year UNLIMITED Guarantee to all Laser Units
2. All Laserlier Units are Sei (Rofin) Warranty with 4 years or 16,000 hours charge. In case of a failure after 2 years, the customer pays only the amount he / she uses, the rest is compensated by SEI and the new laser unit is given.
3. Special Laser Units built by SEI Spa in Roof are 6 to 7 years in practical use in Turkey.
4. At the end of this period, SEI Spa is making a change at a small cost without waiting for the customer.
5. Special Laser (Tube) Unit: 10Xi Model.
6. Laser nominal power 135 watts, laser output power 160 watts.
7. Unlike other OEM customers, the new model OEM10Xi Laser Unit, manufactured according to SEI Spa requirements, has a higher average laser power and a higher quality Laser Beam Mode.

System Overall Performance:
When all of the above is summed up, performance as an additional third power arises, which is the point of view of manufacturers doing this intensive manufacturing. Currently, direct or indirect SEI Laser Systems have been used successfully for many years in many different and diverse users all over the world. Faster, Clearer, More Powerful, More Performance machines always bring in producers and make them different, better and ahead than their competitors. Between good and bad

“Neden GALVO LASER” Daha önce laserle üretim tecrübesi olmayanlar için şunu söyleyebiliriz; Kısaca üretiminde kullanılan her parçanın ve teknolojinin en iyi ve son teknoloji olması ve büyük bilgi, tecrübe ve arge ile yapılmasından kaynaklanıyor. Özellikle üretimde olanların öncelikle istedikleri daha çok üretmek ve performanstır. Herkes kendi işinde başarılı olmak ve daha çok kazanmak ister, bu durumda “Giotto 3Axis Laser Sistemi” üreticilerin isteklerini tamamen cevaplamaktadır Yeni geliştirilen Giotto 3Axis 609 modeli ise bir önceki modeline göre %50 Daha Yüksek Performans’a sahiptir. Halen hazırda kullanılmakta olan Giotto 3Axis Laser modelleri en yakın benzer üründen çok daha üstün olmasına rağmen, sürekli üretim için daha yüksek performansın peşinde koşan Sei Spa firmasın tarafından yeni geliştirilen 609 Serisi ise benzerlerin hayal dahi edemeyeceği eşsiz özelliklerle kendini dahi aşmıştır.

Öncesinde üretimde laser kullananlar için daha detaylı bilgi vermek gerekirse; bunları da kısaca aşağıdaki başlıklar altında toplayabiliriz :

Giotto 3Axis Kafa Sistemi :
Tüm mekanik ve elektronik dizayn SEI Spa tarafından sektörün en ileri tecrübe ve bilgisi ile yapılıyor. Yaklaşık 1 yıldır yeni 615 model giotto galvo lazerler 4 axis
olarak üretilmektedir. Bu sayede daha geniş ebatlarda daha ince ışın ile net kesim ve markalama yapılabilmektedir.

1. En Hızlı Kafa : Toplam süresi 8 saniye süren bir parçada kazancınız en az 1 saniye olsun günde ne kadar zaman veya kaç parça daha çok kazanırsınız ? Günde 3 saat veya 1350 parça daha çok üretim yapabilirsiniz.

2. En Büyük Titanyum Aynalar : Yeni versiyon aynalar büyük yüzeyli titanyum aynalardan yapılmıştır. Dolayısı ile malzemenin en uzak köşesine dahi en incelikte ışın atılabilmesini sağlamaktadır. Titanyum aynalar büyük olmasına rağmen çok hafiftir ve hızından bir şey kaybetmez.

3. En Geniş Çalışma Alanı : Sistem bir bütün olarak 1600x1600mm içinde hem kesim hem de markalama yapabilmektedir. Çalışma alan değiştirmek sadece bilgisayardan (program) bir tuşa basmakla otomatik olmaktadır. (diğer sistemler gibi lens değiştirilmesine gerek yoktur)

4. En İnce Işın Demeti : (Dikkat) Malzeme türüne ve yapılan işin ürüne göre dört ayrı ışın demeti modu vardır. En ince ışın demeti 180 mikron (mikron = 1mm ‘nin 1000 de biridir) en uzak yerde 1100 mikrondur.

5. Gerçek Üç Boyut (Linear Beam Expander Modülü) : Hiçbir üreticide olmayan ve gerçek 3 boyut veya başka bir deyişle ışın kalınlığını değiştirmeyen, ışın hareket ederken uzaklığa göre kendisini mili saniyelerde (lineer manyetik motor) ile kendini ayarlayan (beam expander) modülü (ışın uzatıcı modül bulunmaktadır.

6. Malzemenin Her yerinde Net Işın Kalınlığı : Yukarıdaki modül ile laser ışının kalınlığı her yerde net ve kesime uygun olur.

7. Kesilen Mesafeye Göre Otomatik Güç Değişimi : Yeni sistem ile (Sadece Giotto 609 da mevcuttur) en yakın mesafe kesimindeki ışın gücü ile en uzak mesafedeki ışın gücü otomatik ayarlanır ve özellikle kalın kesimlerde mükemmel sonuçlar alırsınız.

8. Otomatik Kafa Isı Denetimi : Kafa ve gövde özel alaşımdan yapılmıştır, uzun saatler botunca çalışmaktan oluşan ısıyı emerek ederek tüm gövdeye yayar ve ısı dağılımı yaparak gücünden ve performansında kaybetmeden sürekli 24 Saat 365 gün çalışır.

Özel Laser Güç Ünitesi :
SEI spa firması laser güç ünitesi olarak dünyanın tartışmasız en iyisi, en gülcüsü ve sorunsuz laser kaynağı olan Alman Rofin markasını kullanmaktadır. En son verilere göre Rofin’nin üretiminin %33 SEI Spa tarafından alınmaktadır. Dolayısı ile bu durum SEI spa için özel şartlar oluşturmaktadır :

1. SEI Spa; tüm Laser Ünitelerine 2 Yıl SINIRSIZ Garanti vermektedir
2. Tüm Laserler Üniteleri 4 Yıl veya 16.000 saat ücretli Sei (Rofin) Garantisindedir. Laser ünitesi üzerindeki numaratör sayesinde 2 yıldan sonra oluşabilecek arıza durumunda müşteri sadece kullandığı kadarını öder, gerisi SEI tarafından telafi edilerek yeni laser ünitesi verilir.
3. SEI Spa tarafından Rofinde yaptırılan özel Laser Ünitelerinin Türkiye şartlarında pratikte kullanım zamanı 6 ila 7 yıldır.
4. Bu süre sonunda SEI Spa müşterisini bekletmeden cüzi miktarda bir maliyetle değişim yapmaktadır.
5. Özel Laser (Tüpü) Ünitesi : 10Xi Model.
6. Laser nominal gücü 135 watt, laser çıkış gücü 160 wattır.
7. Diğer oem müşterilerden farklı olarak SEI Spa taleplerine göre üretilen yeni model OEM10Xi Laser Ünitesi, daha yüksek ortalama laser güce ve daha kaliteli laser Işın Moduna sahiptir.

Sistemin Genel Performansı :
Yukarıda anlatılanların tümü toplandığında ilave üçüncü bir güç olarak performans ortaya çıkmaktadır ki, bu yoğun imalat yapan üreticilerin baktıkları noktadır. Halen hazırda tüm dünyada bir çok ve değişik sektörlerdeki kullanıcılarda direk veya dolaylı SEI Laser Sistemleri yıllardır başarı ile kullanılmaktadır. Daha Hızlı, Daha Net, Daha Güçlü, Daha Performanslı makineler her zaman üreticiye kazandırır ve rakiplerinden daha farklı, daha iyi ve önde olmalarını sağlar.

İyi ile kötü ürün arasında

Galvo lazer,galvo laser,galvo scanner,galvo lazer fiyatları,galvo motor,galvi,lazer kesim makinası,
lazer kesim makinası fiyatları, lazer makinesi,galvo lazer satılık,lazer makinaları,lazer markalama makinası,
fiber laser marking,lazer kesim makinaları,satılık galvo lazer,fiber lazer,lazer kesim fiyatları,galvo lazer nedir,
lazer kesici, satılık lazer kesim makinası,fiber lazer markalama,lazer markalama makinası fiyatları, satılık lazer,
lazer kazıma,lazer makina fiyatları

Galvo lazer,galvo lazer fiyatları,galvo lazer nedir,galvo lazer ahşap,galvo lazer video,
galvo lazer markalama,galvo lazer 2 el,galvo lazer hakkında bilgi,galvo lazer giotto,
galvo lazer ne işe yarar,galvo lazer ankara,galvo lazer panel aydınlatma,galvo lazer arduino,
laser galvo accuracy,galvo lazer best arges,galvo lazer bursa,galvo lazer best,
galvo laser cutting machine,galvo laser co2,galvo laser control,laser galvo control,
galvo laser cutting machine price, galvo laser cutter diy